קודם כל, אתם בהחלט עושים החלטה חשובה ואתם נמצאים בדרך הנכונה - הצטרפות לטופר בוודאות תשפר ותשדרג את העסק שלכם. אבל כיצד עושים זאת:


שימו לב! אם אתם כבר נרשמתם לאתר החדש (לא הישן) - ואתם צריכים רק להתחבר לחשבון שלכם - לחצו כאן למדריך כניסה לאתר.


המדריך כאן הוא לעסקים שעדיין לא נרשמו מעולם לאתר וזו ההתחברות הראשונה שלהם.


שלב ראשון - כנסו לקרוא מה חדש באתר

עמוד כניסה לעסקים שיסביר לכם קצת מה חדש באתר ולמה שווה להירשם אליו. 

חשוב לנו לומר - האתר החדש הוא אתר בתשלום! אין התחייבות, אין אותיות קטנות - אבל בתשלום. אם אתם לא מוכנים לשמוע או לבדוק אפשרות של תשלום עבור הפרסום - לא תוכלו להמשיך באתר.
שלב שני - להתחיל בתהליך ההרשמה

אם נראה לכם מתאים ואתם רוצים לבדוק אפשרות להופיע באתר - לחצו על הכפתור "הצטרפו עכשיו" בפינה השמאלית העליונה. שימו לב - לא ללחוץ על "כניסת עסק רשום" זה מיועד רק לאלו שכבר התחברו לאתר החדש בפעם הראשונה.


כאן תגיעו למסך שבו תידרשו להכניס את שם העסק שלכם, מספר טלפון עסקי שלכם או פרט אחר שיעזור למערכת לבדוק האם העסק שלכם כבר רשום באתר. במידה והעסק כבר רשום - המערכת תציע לכם להירשם על גבי הכרטיס הקיים. 
דרך אגב, כמעט בכל שלב תראו בפינה הימנית למטה אייקון של עזרה - תוכלו ללחוץ עליו וגם יפתחו פה

התשובות לשאלות המתאימות וגם אפשרות לפנות אלינו לצ'ט. 
שלב שלישי - הכנסת טלפון נייד לאימות (SMS)

הטלפון הוא הבסיס הישיר עבורנו לזהות ולשייך את המשתמש שלכם לבית העסק. הוא לא יפורסם באתר אם לא תרצו. 
אם לא קיבלתם את הסמס - יש סיכוי שיש לכם סנן ספאם בטלפון ומשום מה ההודעה הגיע לשם. קראו כאן מה לעשות.


שלב רביעי - הרשמה ויצירת משתמש

גם אם כבר הייתם רשומים באתר וכמובן אם זו ההתחברות הראשונה שלכם - עליכם ליצור משתמש חדש. מומלץ לחבר את משתמש גוגל שלכם (כמובן שלא נשתמש בכלום מהחשבון גוגל שלכם, זה פשוט יותר נוח עבורכם) אבל אפשר גם לחבר את משתמש הפייסבוק או להירשם עם מייל וסיסמא ישירות (הכי פחות מומלץ כי תמיד שוכחים את הסיסמא)שלב חמישי - הכנסת שם העסק

הקלידו את שם העסק שלכם. שימו לב, אל תוסיפו לשם העסק את העיר או חיפושים פופלאריים - זה לא יאושר.שלב שישי - בחירת קטגוריה

בחרו את הקטגוריה הראשית בה תופיעו. באתר כל עסק מופיע בקטגוריה אחת. אם נפתחה לכם תיבה של קטגוריות נוספות (קראו איך בנויות הקטגוריות באתר) תוכלו להוסיף עוד קטגוריות. אם לא מצאתם קטגוריה מתאימה - תוכלו לפנות אלינו דרך טופס צור קשרשלב שביעי - בחירת עיר

בחרו עיר בה תרצו להופיע. חשוב מאוד! אם אתם גרים בישוב קטן, עדיף לבחור עיר/ישוב גדול שנמצא ליד, ככה הסיכוי שימצאו אתכם בגוגל וכמות הפניות תהיה משמעותית - יגדל. יש ערים שבחירתם תפתח לכם תיבה נוספת עם ערים נוספות - אתם יכולים לבחור אותן או לא.
יש ערים שבמסגרת החלטה שלנו, איחדנו עם ערים שכנות (לדוגמא רמת גן וגבעתיים). במצב כזה, לאחר בחירת העיר - תוכלו לסמן את העיר הנוספת (כמובן שלא חייבים). בנוסף הוספנו לאחרונה אפשרות לסמן שלא תוצג באתר הכתובת המדויקת שלכם. אנו ממליצים להשתמש באופציה הזו רק אם אין ברירה - הגולשים תמיד מעדיפים לפנות לעסקים שהם יודעים בדיוק את מיקומם.שלב שמיני - הכנסת פרטים נוספים על העסק

כאן הקלידו פרטים נוספים על העסק - כמו אתר אינטרנט, דף פייסבוק. מייל או טלפון נוספים. שימו לב - פרטים נוספים, תיאור העסק, תמונות ועוד ועוד - תוכלו לעדכן ישירות דרך ממשק הניהול לאחר סיום ההרשמה. 
שלב תשיעי - עמוד תשלום

הגעתם לחלק החשוב ביותר (סתם). אתר טופר (T) הוא אתר בתשלום וזה עמוד תשלום. הסבר מפורט על מודל התשלום באתר נמצא כאן לרשותכם. בגדול תדעו - שהתשלום הוא חודשי בלבד ואין שום התחייבות! בכל נקודה אתם יכולים לבטל את החיוב לבד דרך ממשק הניהול.
כמובן בחלק התחתון של המסך תצטרכו להוסיף את פרטי האשראי, ללחוץ "תשלום מאובטח" ובמידה והכל עובר כשורה - תקבלו אישור שהכל תקין ותעברו ישירות למסך ניהול הלקוחות. 

שימו לב! אתם לא מחוייבים בכרטיס, אלא בסכום של 10 אגורות. החיוב נעשה רק בחודש העוקב לחודש שנרשמתם.